Tvirtos ir pilnesnės krūtinės būdai

Kiekvienai moteriai yra gražus biustas. Dėl tinkamų priežiūros priemonių ir tinkamo liemenėlių pasirinkimo tai gali būti viliojanti, tvirta ir sveika.

Savęs ištyrimas ar šiek tiek rūpintis

Contents

Gražus krūtinė yra sveikas krūtis, todėl kasdienybė turėtų būti stebima, liečiama ir tiriama krūtinė. Bet koks krūtų ir karpos pasikeitimas bus lengviau pastebimas, jei bandymas atliekamas tą pačią mėnesio dieną. Geriausias moterų menstruacijų laikas bus po to, kai bus pasibaigęs 6-10 dienų ciklo dienų laikotarpis. Tai svarbu, nes per trumpą laiką krūtys yra minkštos ir tuo pat metu mažiau jautrus liesti. Moterų, kuriems vyksta menopauzė, ir tų, kurie pergyveno, dienos pasirinkimas nesvarbus – tai gali būti bet kuri mėnesio diena. Krūties tyrimas – tai veikla, kurią neturėtų būti užmiršta nė viena moteris. Dėl to anksti galima aptikti vėžinius pokyčius. Tai užtruks tik kelias minutes, kad įsitikintumėte, ar viskas gerai, o krūtys yra saugios ir sveiku. Svarbiausi taškai, kuriuos reikia pažymėti, kad iš odos, krūties formos, o karpos valstybės išvaizda (arba ne išskiria skystį) ir pakeitimus pastebimo liesti, pavyzdžiui. Nenatūralus bumbulas. Jei abejojate, kreipkitės į gydytoją. Nepamirškite apie mamografiją ir ultragarsą bei reguliarius ginekologo apsilankymus.

Dėl to krūtinė atrodo stipresnė ir išsamesnė – tai ir masažas. Oda aplink jį nemėgsta karšto vandens, nes jis naikina savo apsauginį lipidinį sluoksnį. Dėl to jis myli pakaitinį karštą ir šaltą masažą su vandens srove. Valdydami dušo rankenos srautą ant krūtinės, galite sukurti aštuonių skaičių judesį, apimantį abi krūtis. Tada sukamaisiais judesiais wsmarować drėkinamųjų Kosmetika, pvz., Migdolų aliejus, argano aliejus, kviečių gemalų aliejus, kmynų, vaistinė ožragė, makadamijos, kokosų arba alyvuogių aliejaus. Ką dar galite padaryti gražiam biustui? Masažas su neapdirbtu pirštiniu ar kempine gali neabejotinai pagerinti jūsų krūtų būklę tuo pačiu metu naudojant balzamą arba alyvuogių aliejų.

Lupimasis ir kaukės – visiškai droselinė

Kasdienė odos drėkinimo priežiūra atsiperka gražiu išvaizdu. Atsižvelgiant į tai, kad oda yra plona ir trapi, ir lengvai atliekami sveikatos dehidratacija, gerai, turi būti naudojamas kremas sudarė m al.. Ekstraktas gebenės, jūros dumblių, asiūklio ekstrakto ir žaliosios arbatos paspartinti regeneraciją ir stangrinantį odos ir B vitaminai, vitaminai A, C ir E, taip pat drėkinamasis kakavos sviestas ir hialurono rūgštis.

Be lankstesnių ir drėkinančių procedūrų, lupimas taip pat yra gydymas, skirtas odos priežiūrai. Geriausius rezultatus galima pasiekti naudojant naminius mišinius, pvz., Ananasų ar kriaušių. Visada po negyvos odos pūtimo, verta taikyti mitybinę kaukę, kuri padarys odą drėkinamą ir maitinamą. Yra kaukių, pavyzdžiui, medaus, alyvuogių aliejaus ar kremo.

Dieta ir pratimai gražioms krūtimis

Daugelis, net tvirta oda priklauso nuo to, kaip jūs valgote. Kas svarbiausia krūtims? Visų pirma, kviečiame į B grupę, kurią galima rasti pieno produktuose ir sveikiose grūduose. Kiti vitaminai, kurių nereikėtų pamiršti, yra A, E ir C, apsaugantys nuo laisvųjų radikalų, sulėtinti odos senėjimo procesą. Žinoma, lengviausias būdas juos rasti yra vaisių ir daržovių. Ypač svarbus daržovių yra morkų, kuris suteikia beta karotino. Tinkamas drėkinimas taip pat padeda pagerinti odos išvaizdą. Verta prisiminti, kad staigus svorio praradimas ar nuovargis dėl to blogai veikia, dėl to atsiranda strijų ir tvirtumo praradimas.

Ką dieta duotų jums be tinkamos mankštos? Fizinio aktyvumo vaidmuo žmogaus gyvenime yra neįkainojamas. Taip pat noras pakelti ir tvirtos krūtys yra susijusios su pratimais. Čia pagrindas yra push-ups ir plaukimas, taip pat galite pakelti hantelius. Pirmasis žingsnis – stiprinti krūtinės raumenis. Tačiau tinkama, vertikali laikysena taip pat daro didelę įtaką jo išvaizdai.

Ar žinai savo dydį ar kaip pasirinkti liemenėlę?

„Stanik” yra vienas svarbiausių dalykų moterų drabužių spinta, todėl jo pasirinkimas tampa toks svarbus. Dėka tinkamai parinktos puodelio ir pritvirtintos perimetro, krūtys gali pasirodyti ir jaustis puikiai, o tai taip pat pagerina moters gerovę, komfortą ir pasitikėjimą savimi. Neteisingai parinktas liemenėlė gali sukelti estetines problemas: per maža suspaudžia ir deformuoja krūtis, o per didelė jos iškraipo netinkamai išlaikant krūtinę.

Vienas iš pagrindinių liemenėlių parametrų yra jo apskritimo ilgis. Išmatuotas pagal krūtis, naudojant matavimo juostelę, pritvirtintą tiesiai po krūtinėmis, turėtų būti atsakyta, koks dydis bus tinkamas krūtinėms palaikyti. Matuodami palikite orą iš plaučių ir priveržkite puodelį taip, kad jis teisingai prisilietų prie odos, bet nepakanka, kad sunku kvėpuoti ar sukelti skausmą. Paprastai rezultatas turėtų būti suapvalintas žemyn, pvz., Kai apskritimo matavimo prietaisas yra 77 cm, rezultatas yra nepakankamai įvertinamas iki 75. Kodėl ši praktika? Na, visi, net kokybiška liemenėlė, ištempiami.

Tinkama grandinė yra vienas dalykas, bet kaip pasirinkti dubenį? Matavimas turėtų prasidėti tiesiniu horizontaliu padėklu karpos aukštyje. Matavimo juosta turėtų laisvai palaikyti krūtinę. Šiuo atveju rezultatas yra teisingas, jo neturėtų būti įvertintas ar pervertintas. Bandydami liemenėlę, sulenkite ir tada pritvirtinkite prie laisviausio kablio.

Taisyklė yra viena: pakeitus perimetrą į didesnį, taurė mažėja. Ši taisyklė veikia abiem būdais, ty jei pasirinkimas patenka į siauresnę perimetrą, po to, kai šį sprendimą reikės pasiekti didesniam puodui.

Kaip pasirinkti liemenėlę

Būdai, kaip įsitikinti, ar jūsų liemenėlė bus tobula jūsų krūtims, yra keletas. Pirmasis indikatorius – liemenėlė, kuri turėtų būti horizontali, ty nejudėdama ir nejudėdama. Tada pažiūrėkite į priekį, jei krūtys yra šiek tiek pakeltas. Juostos sureguliavimas nėra tinkamas sprendimas, nes pirmiausia reikia taisyti liemenėlių apskritimą. Diržai negali patekti į rankas, krūtų svoris turėtų būti tik ant perimetro pagal krūtinę. Kitas žingsnis – patikrinti, ar krūtys yra puodeliuose. Patikrinimas gali būti įgytas pažvelgus į pažastų plotą – jei ten nėra mažų raukšlių, puodelis yra pakankamai didelis. Tačiau, jei puodelis raukšles ar sulaužus, o ne sklandžiai aplink krūtis, tai yra per daug laisva, o jūs turite pasiekti mažesnę. Tada dėmesys turėtų būti sutelktas į kaulus ir jų melą. Tai yra optimali, kai jie tinka sklandžiai ant krūtinės ir nepertraukiasi ant krūtinės bet kurioje vietoje. Jie turėtų būti per krūtinę, o iš šono įsitaisyti taip, lyg jie būtų viduryje pažasties. Dėl šios tvarkos jie negalės plakti ir liestis prieš krūtinę. Paskutinis žingsnis yra staigūs judesiai jau įtvirtintame ir užsegtame liemenyje, kuris leis jums įsitikinti, ar tinkamas dydis. Jei liemenėlė laikosi nusileidimo metu, kojos atsukimas ar pasukimas, o krūtinės iš jo nepaslysti, liemenėlė tikriausiai bus tinkamai parinkta.

Klausimą „kaip pasirinkti liemenėlę” klausia daug moterų. Tinkamai parinktas apatinis trikotažas gali pagerinti savijautą ir patogumą bei suteikti jausmą saugumui. Ir tai, ir reguliarūs elgesio priežiūros procedūros, taip pat tinkamos dietos ir fizinių pratimų priėmimas leis jums mėgautis pilna, grakšta ir gražia krūtimi.