Sveika svorio kritimo taisyklės

Daugelis žmonių, ypač, kai ateina vasara, imasi lieknėjimo. Vis dėlto paaiškėja, kad tai nėra taip paprasta, o įspūdingas poveikis pasibaigia griežta mityba, ne daugiau nei grįžimas į ankstesnį svorį, jei ne. Taigi, kokios yra dažniausiai pasitaikančios klaidos svorio netekime? Ką daryti, kad išvengtumėte yo-yo poveikio.

Dažniausios svorio netekimo klaidos – ką neturėtumėte daryti?

Contents

Turite pradėti nuo to, kad dieta yra tiesiog būdas valgyti ir yra neteisingai susijusi su lieknėjimo procesu. Žinoma, racionali dieta gali lemti svorio mažinimą, jei anksčiau sukėlėte maistines klaidas. Atsižvelgiant į svorio praradimą, kai kurie dietos ingredientai dažnai pašalinami. Tuo tarpu būtina suteikti organizmui baltymus, riebalus ir angliavandenius. Žinoma, negalima pamiršti apie vitaminus, makro ir mikroelementus. Žinoma, jūs turite pašalinti visiškai kenksmingas medžiagas arba bent jau sumažinti jų suvartojimą. Be to, kad visiškai pašalinti baltymus, riebalus ar angliavandenius, labiausiai paplitusi klaida yra tiekti per mažai kilokalorijų organizmui. Dėl to žymiai sumažėja medžiagų apykaita ir kaupiasi riebalai. Net jei iš pradžių slysite, praradusi vandens ir raumenų masę iš kūno, tam tikru momentu svoris tampa, nes organizmas apsisaugo nuo bado. Lėtesnis metabolizmas, nepaisant galutinės dietos, ribojančios lieknėjimą, kažkaip prisimena kūno, kuris taip pat virškinamas, nepaisant padidėjusio kalorijų kiekio. Tai sukelia yo-yo efektą. Kita klaida yra piktnaudžiavimas maistinių skaidulų kiekiu, taip pat kitos medžiagos, kurios turėtų skatinti žarnyno peristaltiką. Tai veda prie bendro apykaitos disreguliacija ir lėtinio vidurių užkietėjimo ir viduriavimo, ir prarasti kūno vandens ir trūksta vitaminų, ypač vitamino A ir vitamino B12, kuris šiuo atveju būtų pašalinta su išmatomis.

Sveikas svorio kritimas – naudokite dietologijos paslaugas arba laikykitės pagrindinių taisyklių

Kilokalorijų paklausa apskaičiuojama remiantis KMI, taip pat gyvenimo būdu, naudojant atitinkamą konversijos koeficientą. Amžius taip pat yra atsižvelgiama. Dietologas taip pat tikrina kūno sudėtį, ty vandens kiekį, raumenų masę ir riebalus organizme nustatant dietą. Remiantis šiuo pagrindu, taip pat pagrindiniais tyrimų rezultatais, pavyzdžiui, dėl maisto alergijos, galima nustatyti, kokia dieta tinka tam tikram asmeniui. Jei kenčia nuo maisto alergijos ar bet kokios lėtinės ligos, netgi būtina apsilankyti dietologijoje, jei norite atsikratyti pertekliaus. Tačiau sveiki žmonės gali išbandyti nepriklausomą mitybą, laikydamiesi pagrindinių taisyklių. Svarbiausia iš jų valgyti dažniau, bet mažiau. Paprastai vietoj to mes mėgstu būti pilna, apriboti valgio skaičių. Tai yra paprastas būdas laikyti riebalus ir perteklinį vandenį blogais mitybos įpročiais. Geriausia valgyti 5 kartus per dieną. Daržoves ir vaisius valgykite kiekvieną valgį 5 kartus per dieną. Jūs neturėtumėte vartoti daugiau nei vienos porcijos mėsos per dieną. Maistą sumaišykite be riebalų arba gaminkite garą kuo dažniau. Kiekviename valgyje turėtų būti baltymų dalis, sudėtingi angliavandeniai, o du kartus per dieną valgant augalinius riebalus, geriausia salotoms, reikėtų pridėti. Kaip visi žino, kad mažiausiai suvartoja paprastą cukrų, kurie yra atsakingi už staigių atakų bado, nes pirmą sukelti sprogo insulino į kraują, ir tada sparčiai mažėja ir staiga bado. Gerai įtraukti žuvis į dietą, kuri yra turtingas omega-3 šaltinis, pvz., Lašiša, skumbrė ar tunai. Tačiau riebus maisto produktai, turintys trans-riebalų, kurie yra paprastas aterosklerozės kelias, turi būti visiškai pašalinti. Pagrindas – valgyti pusryčius, nes ryte metabolizmas atsibunda, o ne valgyti per vėlai, o ne snacking naktį. Žinoma, jūs turėtumėte gerti daug vandens, pašalinančio toksinus iš organizmo – apie 1, 5 – 2 litrus, o vasarą dar daugiau. Jūs taip pat turite miegoti, nes sutrikusi hormonų ekonomika taip pat gali sutrikdyti medžiagų apykaitą ir svorio augimą. Tai yra pagrindinės taisyklės, kurias turite žinoti.

Degūs kalorijas arba svorio mažinimas

Yra keletas būdų, kaip greičiau sudeginti. Tačiau jūs neturėtumėte pernakvoti. Verta gerti vieną puodelį be cukraus per dieną. Jūs galite padėti jogurtą, kuriame yra gyvų bakterijų ir turi teigiamą poveikį žarnyno peristaltiką, o vaisiai ir daržovės yra ląstelienos šaltinis, tačiau negali vartoti daugiau nei rekomenduojama, t.y. ne daugiau kaip 30 g. Iš atitinkamose produktų komponentu suma galima rasti kalorijų lentelėse ir etiketėse. Taip pat galite pasikonsultuoti su dietologu. Žinoma, deginant kalorijas taip pat palaikoma fizinė veikla. Verta išleisti bent 40 minučių per dieną. Jie neturi būti intensyvūs pratimai, tai gali būti vaikščiojimas pėsčiomis ar paprastas pėsčiomis ar net paprastas vaikščiojimas. Tačiau, jei norite labai sumažinti racionalią dietą, turite įtraukti aerobinį pratimą. Dviračiai ir plaukimas yra geri pavyzdžiai.

Sveikas ir racionalus mityba yra raumeningos figūros raktas. Todėl vertėtų laikytis aukščiau išdėstytų taisyklių.