Pratimai kojoms varikozės venose

Varikozės venų yra viena iš labiausiai paplitusių ligų, kurias patiria žmonės per keturiasdešimt. Deja, jų formavimo polinkis yra genetinis, nors tinkama profilaktika ir gyvenimo būdas gali neleisti jų atsirasti. Kaip užkirsti kelią varikoze, ir kai jie atsiranda – kaip pašalinti varikoze venus – tai yra svarbiausi klausimai, susiję su šia sąlyga.

Veinikinių venų formavimas

Contents

Varikozės venose susidaro genetinių būklių, bet ir šiek tiek aktyvus gyvenimo būdas, dėl kurio susidaro vožtuvų problemos. Jie netinkamai kraujavo kraujyje. Padidėjęs kraujospūdis sukelia tai, kad ji stumia su didėjančia jėga ant plaučių kojų venų sienelių. Jie negrįžta į savo pradinę formą ir yra matomi per ploną, storą odą kaip mėlynos, supintos linijos.

Veinikų venų tipai

Pirmiau aprašytos venų išsiplėtimas yra vadinamasis pirminės varikozės venų, kurios atsiranda dėl stagnacijos su efektyviais giliųjų venų vožtuvais. Veiksniai, kurie gali juos sukelti, yra nėštumas, vidurių užkietėjimas, svorio kėlimas ar darbas, reikalingas daugeliui valandų.

Kita vertus, varikozės venų sukelia giliųjų venų užsikimšimas, dėl kurio padidėja kraujo tekėjimas paviršiniuose venose. Tai yra trombozės, giliųjų venų ar dantų vožtuvų istorija.

Simptomai prieš varikozės venų ligą

Dažnai mes nepaisome pirmųjų varikozės venų simptomų, tuo tarpu tai yra vadinamoji przedżylakowym laikotarpis, kuris atskleidžia sunkiųjų kojų jausmą ir pavargę patinimas aplink kulkšnis vis dar gali išvengti juos keičiant savo įpročius. Kojose atsiranda venų venų, o stiprus skausmas kojose priklauso nuo venų išsiveržimo. Oda virš kulkšnių yra labai sunki, o apatinėse kojose gali atsirasti sunkiai išgydytų žaizdų.

Anti-varikoze profilaktika

Atliekant profesiją, kurioje stovėti ar sėdėti, ir žinant apie venų varikozė buvimo jūsų šeimai daug, mes pasirūpinsime tinkamo gyvenimo būdo užkirsti kelią jo plėtrai:

  • dažni darbo vietos pasikeitimai;
  • svorio kritimas;
  • atsistatydinimas nuo kietų kojinių, kojinių ar kojinių su storais kaklais dėvėjimosi;
  • vaikščiodami patogiais batais, be aukštų kulniukų;
  • dietos, kurioje yra daug skaidulų ir vitamino C, naudojimas;
  • sumažinti ar atsisakyti rūkymo ir gerti alkoholį.

Veinikinių venų gydymas

Priklausomai nuo diagnozės ir venų varikozė tipo, gydant ligą metodas gali būti konservatyvus, įskaitant dažną pailsėti su savo kojomis aukštyn ir dėvėti specialius turniketus, ir yra imamasi FARMAKOLOGINĖS vaistai, kai sandarinimo laivą.

Veinikų venų pašalinimo operaciniai metodai apima:

  • išėmimas – Babcocko metodas, kurio metu pagrindinė veninė žarna pašalinama, o iš jos paliekamos šakos – jo trūkumas yra randus, susidariusius po daugelio pjūvių;
  • minifokoktomija – Millerio ir Varadės metodas – apimantis veninio liemens pašalinimą mažais dalimis;
  • cryostripping – La Piverte’a metodas susideda įvesti į zondo šaldymas azoto oksido gyveno, ką lazdos su ja ir po truputį yra ištrauktas venose;
  • skleroterapija – nehirurginis venų venų gydymas, įvedant į veną agentą, kuris sukelia jų sienų sąveiką.

Pastaraisiais metais pacientai vis dažniau pasirenka neinvazinį ir neskausmingą EVLT varikozės venų pašalinimo būdą.