Plaukų slinkimas moterims

Plaukų slinkimas yra problema, kuri turi įtakos ne tik vyrams, bet ir moterims. Kiekvieną dieną mes prarasti apie 100 plaukų, kurie yra normalu, žinoma, bet kai plaukai iškrenta iš sauja, jums reikia galvoti apie tai, kas sukelia tai ir kaip gali slopinti šį neišvengiamas procesas. Dėl kokių priežasčių plaukai gali išsivystyti ir kas turėtų atrodyti kaip baldingas gydymas moterims?

Plaukų augimo ciklas

Contents

Plaukų folikulų visos moterys cikliškai ir pasikartojantis pakeitimų su augimo kuokštų vyksta keturių pakartotinių nuosekliais etapais, tarp kurių gali būti paminėti Anagen (augimo fazės), Catagen (pereinamasis fazė), telogenną (poilsio fazė) ir egzoegn (išleidimo etapas plokščia) , Esant situacijai, kai kasdien prarandama apie 100 plaukų, neturėtumėte jaudintis, nes tai visiškai natūralus procesas, susijęs su pirmiau minėtais etapais. Tačiau, jei plaukai išsilygina dideliais kiekiais, reikia tinkamai gydyti, tačiau turėtume apsvarstyti, kas gali sukelti per didelį plaukų praradimą.

Moterų perteklinio plaukų slinkimo priežastys

Plaukai gali iškristi dėl įvairių priežasčių, bet tarp tų, kurie atrodo labiausiai tikėtina, kad bus paminėtas ypač stiprus stresas, infekcinių ligų, depresijos, ankstesnių operacijų istoriją, vartojate tam tikrus vaistus ar svorio metimo procesą, kuris gali būti susijęs su per mažai geležies ir vitaminų B grupės dietos metu. Daugelis moterų taip pat gali susidoroti su vadinamąja alopecija areata, t. y. situacija, kai plaukai iškrenta tam tikrame regione, t. y. galvos gale arba viršuje. Dar visai neseniai buvo manoma, kad ši alopecija turi neurotišką ar genetinį fono, tačiau daugybė tyrimų parodė, kad tai daugiausia dėl autoimuninių sutrikimų. Moterims pernelyg plaukų slinkimas taip pat gali būti susijęs su hormonais, ypač menopauzės metu, gydant hipotirozę ar skydliaukės aktyvumą ir nėštumo metu. Plaukų deginimas taip pat yra neigiamas poveikis plaukų būklei, dažnas sruogų dažymas (ypač jų balinimas) ir toksiškų medžiagų buvimas organizme.

Nuplikimas

Siekiant užkirsti kelią plaukų slinkimui, pirmiausia reikia pašalinti pirmiau minėtus veiksnius, dėl kurių plaukų būklė tikrai gerokai pagerės. Kova su pernelyg dideliu nuostolių praradimu turėtų vykti dvikrypčiu būdu, būtent iš vidaus ir išorės. Reikėtų, todėl rūpintis tinkama mityba gausu biotino, vitamino B ir geležies, įvedant dienos meniu mielės, riebios žuvies, taip pat arbatos dilgėlių ir asiūklio. Kiek plaukų slinkimo moterims gydymo išoriškai, ji turėtų pasiekti už ypatingą ampulėje, šampūnai, kondicionieriai ir kaukės plaukų slinkimas, kuris gali būti lengvai įsigyti bet kurioje vaistinėje ir vaistinė. Tačiau, jei atlikus nurodytus patarimus nepastebėsite jokių efektų, tada reikia kreiptis į dermatologą, kuris po to priežastis diagnozė bus įgyvendinti tinkamą gydymą specializuotos wcierek prieinama tik recepto formą.