Perle Bleue – vaistinė, kur pirkti, poveikis, kaina

Perle Bleue – vaistinė, kur pirkti, poveikis, kaina

15 gruodžio 2017 Off By Gabija

Tegul moteris, kuri niekada nenorėjo atrodyti jaunesnė, pakelia ranką. O, taip, mano ponios. Visi žino, kad rūpinamės savo išvaizda, o kartais net persistengiame bandydamos pasukti laiko rodykles nors truputį atgal. Aš taip pat tuo kalta, ir norėčiau pasidalinti su jumis savo išeitimi prieš odos senėjimą.

Odos senėjimas

Mūsų oda atrodo senesnė dėl raukšlių atsiradimo. Tai visiškai natūralus procesas, bet skirtumas tai, kad kai kurioms iš mūsų jis einasi sklandžiau nei kitoms. Labai svarbus šio proceso komponentas yra kolagenas arba, tiksliau sakant, jo trūkumas. Kuo vyresnio amžiaus esame, tuo mažiau mūsų kūnas jo pagamina – bet deja, jo poreikis išlieka toks pats. Dėl to oda pradeda raukšlėtis, tampa grubesnė, praranda minkštumą ir standumą. Lengviausia to išvengti naudojant kremus prieš odos senėjimą, su dideliais kiekiais kolageno arba tokius, kurie padeda natūraliai jo gamybai. Perle Bleue atitinka abu reikalavimus. Jo modernioje formulėje yra kaktuso, Senegalo akacijos, Ispanijos šalavijo ir makadamijų riešutų aliejaus.

Perle Bleue kaina

Atsiliepimai apie Perle Bleue

Man buvo malonu naudoti Perle Bleue kremą prieš odos senėjimą (taip, tai buvo tikras malonumas, atsižvelgiant į rezultatus!). Pradžioje buvau skeptiška ir tikėjausi tokių pačių rezultatų, kaip ir iš kitų kremų, piliulių ir losjonų – greitas poveikis, kuris išnyksta iškart, kai nustojate vartoti gaminį. Tačiau rezultatai buvo labai stebinantys ir pasirodė, kad Perle Bleue poveikis matomas dar ilgą laiką po to, kai paskutinį kartą jį naudojau. Grįžo spindesys, raukšlės pradingo, o oda tapo minkštesnė ir atgavo elastingumą. Odos buvo žymiai geriau sudrėkinta, ir tai truko daug valandų (palyginti su kitais kremais, kurie davė labai trumpus poveikius). Apibendrinant: nusipirkau, išbandžiau ir rekomenduoju.

Stebuklingas kremas

Pirmosios raukšlės gali būti pastebimos jau po 25 metų amžiaus. Ne, tai nėra pokštas – tai gali būti blogos dietos rezultatas, kuri sumažina kolageną arba sunkaus fizinio darbo pasekmė. Perle Bleue kovoja su raukšlėmis, nepaisant amžiaus! Poveikiai išvardyti žemiau:

  • žymiai sumažintos raukšlės, tik po mėnesio
  • odos elastingumo ir tvirtumo atkūrimas
  • giliausių odos sluoksnių drėkinimas
  • odos spalvos pagerinimas

Kitas labai svarbus Perle Bleue poveikis yra odos procesų, atsakingų už kolageno gamybą, palaikymas. Tai yra pigesnis, paprastesnis ir saugesnis būdas raukšlių sumažinimui, nei dermatologinės procedūros kaip botoksas. Perle Bleue yra natūralus ir augalinis pagrindo; nesukelia alergijos ir neturi jokio šalutinio poveikio.

Perle Bleue – reklaminė kaina

Perle Bleue kaina

Kalbant apie produkto kainą, tai jis patenka brangesnę kategoriją. Kita vertus, kaina nėra tokia didelė, kad staiga tektų badauti ar atsisakyti kitų malonumų. Vidutinė kaina yra 85 EUR, tačiau dažnai būna visokios nuolaidos, kuriose galima įsigyti net už 49 EUR. Produkto užteks iki dviejų savaičių, todėl tai yra priimtina kaina, atsižvelgiant į tai, kiek laiko galėsime ji naudoti. Pirkti tiesiogiai iš gamintojo ar jo žinomo tiekėjo yra geriau ir pigiau, nes pristatymas yra nemokamas. Daugiau neturiu, ką pasakyti. Kai pradėsite naudoti Perle Bleue, pamatysite, kad produktas vertas tokių pinigų.