Onichomikozė

Mikozė yra labai dažna problema, kuri dažniausiai kenkia kojoms. Deja, dažnai atsitinka taip, kad dėl to, kad tai atsitinka kojose, kurios ne visada rodomos, problema yra ignoruojama arba paslėpta – tai, žinoma, to neišsprendžia. Atsiprašome, bet šis metodas yra labai netinkamas ir neatsakinga ne tik už savo sveikatą ir estetiką, bet ir sportininko pėda yra užkrečiama.

Kaip atpažinti sportininko koją? Kokie yra jo būdingi simptomai?

Contents

Tai labai paplitęs nagų ligų sutrikimas, ir jo simptomai yra pakankamai pastebimi, kad juos beveik neįmanoma ignoruoti. Lako, užklijuoto liga, keičia jos spalvą ir formą, tampa trapūs ir trapūs. Pokyčiai iš pradžių liesti nago, kuris keičia spalvą į gelsvai ruda puses, bet jei negydoma liga gali apimti auga dalį nago plokštelės, ir perkelti į kitą nagai. Laikui bėgant, visas nagas tampa trapios ir trapios, taip pat aiškiai susiplanavusios – net tiek, kiek pjaustymas tampa sudėtinga užduotimi.

Kokios yra onichomikozės priežastys?

Sportininko pėda gali būti sugauti – tai tiesa, todėl turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į yra basomis viešose vietose, ypač, kai yra juose drėgnas aplinka, palanki platinimu grybų, ji ateina čia, nes tokių vietų, kaip dušas, vonia, baseinas, pirtis. Todėl laikoma asmens su mažo pasipriešinimo, kuris, pavyzdžiui, kenčia nuo kitų sisteminių ligų, tokių kaip diabetas, autoimuninių ligų, ar hormoninių sutrikimų ir kitų veiksnių, kurie daro varža yra sumažėjusi, gali lengvai įsigyti tokią ligą kaip sutarčių rezultatas , Be to, žinoma, infekcija gali sukelti tos pačios avalynės naudojimą, kurį patyrė užsikrėtęs asmuo. Todėl verta išlaikyti tinkamą higieną, kad būtų išvengta šios ligos.

Kaip gydyti sportininko pėdą?

Žinoma, šios problemos negalima ignoruoti, nes, jei jūs gaunate daugiau nagų ar daugiau atskirų nagų konfiskavimo, atsikratyti problemos gali būti dar sunkiau. Dėl onichomikozės gydymo pacientui reikia daug drausmės. Kai gydytojas mato sergančiąją nardą, jis paprastai gali diagnozuoti mikozę. Gydymo metodas priklauso nuo ligos sunkumo. Jeigu pokytis yra ne per didelis, tai dažnai pakanka griežinėliai, losjonai, dažai ar fungicidinis veiksmai, tačiau, jei pokyčiai užima didelę dalį grandinės gali būti būtina naudoti geriamųjų priešgrybelinių preparatų. Kiek laiko reikia vartoti šiuos vaistus, priklauso nuo jūsų slidžio lygio.

Mikozė, ypač kojų, yra gana dažna liga, kuri, deja, yra lengvai užkrečiama. Žinoma, visada turėtų būti laikomasi higienos ir atsargumo priemonių, tačiau jei jau turite infekciją, turite kreiptis į gydytoją ir pradėti gydymą bei laikytis jo rekomendacijų.