Knarkimas

Knarkimas – priežastys, gydymas

Knarkimas yra tai, apie ką daugelis žmonių nesusiję su liga ar rimtais sveikatos sutrikimais, o tik su miego sutrikimais – tiek žmogui, kuris griauna ir aplinka. Pripažįstama, kad 10 proc. Gyventojų giria, iš kurių 80 proc. Yra vyrai. Pasak gydytojų, dauguma žmonių, kurie chirkuoja, daro tai vadinamuoju fiziologiniu būdu ir nėra kenksmingi sveikatai. Rimta problema, tačiau ji gali suteikti žmonėms, kurie esantiems toje pačioje patalpoje su asmeniu, kuris snores, nes manoma, kad garso intensyvumas, kuris ateina iš asmens, kuris snores kaip aukštas, kaip 90 decibelų burną.

Kokios yra snoringos priežastys?

Contents

Nors daugelis žmonių kovoja su šia liga, mažai žmonių žino, kas yra priežastis. Tačiau tai nelaikoma liga, bet tik dėl to, kad trukdomas oro srautas per gerklę. Tačiau yra situacijų, kai ji tampa patologinis knarkimą ir duoda neigiamą poveikį sveikatai – tai reiškia vadinamasis apnėjos atsiradimo ir todėl nėra oro srautas per ryklę. Ši liga dažnai pasireiškia žmonėms, kurie turi kreivė pertvarą, pailgos minkštąjį gomurį ar padidinimas, tonziles, taip pat įvairių kitų pažeidimų, susijusių su kvėpavimo takų statybos. Verta paminėti, kad su šia liga dažniau kovoja žmonės, kurie yra nutukę, viršsvorį, arba sergate, pavyzdžiui, hipertenzija moterys po menopauzės, taip pat tiems, kurie vartoja daug alkoholio anksčiau.

Kokie yra veiksmingi būdai, kai kalbama apie knarkimą?

Tokiu atveju, kai nėra konkrečių priežasčių knarkimo, efektyvi gali būti paprastų būdų, pavyzdžiui, plonas keletą kilogramų, arba tiesiog išvengti vartoja didelius kiekius alkoholio, ypač prieš pat miegą. Įdomus faktas yra tas, kad panašus poveikis, kai jis ateina į knarkimas migdomuosius taip pat gali sukelti panašų poveikį į anksčiau minėtų veiksnių cigaretes – ir taip turėtų būti pašalintos, siekiant užtikrinti sveiką ir ramus miegas ir save, ir nuo aplinkos. Įdomu tai, kad labai didelis poveikis, ar kas nors knarkimas taip pat turi įtakos poziciją, kurioje ji miegojo, tuo atveju, kai kažkas miega ant nugaros, yra labiau linkę knarkti, ir daiktai, pavyzdžiui, į šoną ar skrandžio padėti sumažinti šių nemalonių simptomų atsiradimą , Taip pat verta pabrėžti, kad jūs visada turite gydyti net peršalimą ir kitus kvėpavimo takų uždegimus iki pat galo, o tai reiškia, kad nėra pavojinga. Į moterų atveju tai atsitinka, kad knarkimas atsiranda po menopauzės, todėl gydymas turi būti čia įgyvendinama nuo pakaitinės hormonų terapijos ir papildymo progesterono, kuris stimuliuoja gerklės raumenis forma. Tuo atveju, kai knarkimas sukelia netinkamas statybai kvėpavimo takų, įskaitant, pavyzdžiui, dėl disko kreivumo – tai sprendimas yra veiksminga chirurginė procedūra, kuri pašalina šią problemą.

Jei kas nors snores ji tikrai turi knistis apie tai, ką jo atveju tai gali sukelti, tai todėl, atskirai arba kartu su specialisto pagalba rasti priežastį ir ją panaikinti, nes tai gyvenimas gali tapti lengviau ir malonus, tiek asmens, kuris kovoja su ja ir aplinka.