Haluks – priežastys, simptomai ir gydymas

Haluks yra valgus formos pirštai, kurie ne tik atrodo estetiškai patrauklūs, bet taip pat sukelia skausmą, judėjimo sunkumą ir tinkamų batų pasirinkimą. „Haluks” tendencija gali būti genetiškai nustatoma arba dėl netinkamo elgesio veiksnių, susijusių su avalynės parinkimu.

Kaip jūs kuriate halukus?

Contents

Krekingos delnai atsiranda dėl mechaninės deformacijos pirštų, kuriuos sukelia dėvėti netinkamą, neteisingai pritaikytą avalynę. Per siauri aukšti kulniukai sukelia spaudimą kojų ir sukurti plokščią pėdų skyrių, būdingas drabužiai pernelyg aukštą arba blogai sumontuotas įterpti Litų batus. Be to, nutukimas yra metatarsalio kaulo dislokacijos priežastis ir nenormalus kojų palaikymas trimis taškais. Šiuo atveju, kūno svoris yra paremtas ne tik nuo pėdų ant abiejų pusių ir dėl kulno dalis, tačiau przedostopiu – į per siaurus batus ar aukštakulniais visą pėdą atveju – dažniausiai blogos montavimo plokščių batų atveju. Abi šios situacijos pirma į skersinę platypodia, o paskui toliau deformacijos, susijusios su Hallux arba Hallux apkrova. Jūs taip pat galite turėti genetinę polinkį į haluksów. Jie dažnai kyla iš vadinamųjų žmonių Egipto pėda, arba ilgiau, ilgiausia kojų pirštinė.

Kaip gydyti halukus?

Yra daug būdų gydyti halukus. Visų pirma, kai atsiranda pirmieji simptomai, gydymas turi būti vykdomas taip, kad problema nepadidėtų. Tada bus paliktas tik chirurginis gydymas. Galite naudoti specialius gelio bloknotus. Jie yra praturtintas alyvomis ir apsaugo skausmingą vietą. Kai pirštai iškraipomi, pleištai ir separatoriai gali būti naudojami norint atstatyti teisingą padėtį, taip sumažinant skausmą. Šis sprendimas naudojamas žmonėms, turintiems pusiausvyrines pirštus. Kita vertus intarpais lašas formos arba T-formos, arba Pelota padėti sumažinti spaudimą priekinių kulniukų, kuris veikia ypač moterų, kurios dėvi aukštakulnius. Silikoniniai metatarsaliniai įdėklai leidžia jums pakelti koją su skersine plokščia pele ir tuo pat metu ištaisyti „hallux valgus” padėtį. Savo ruožtu, naudojant riešo diržą taip pat galite atkurti trijų taškų slėgį pėdos, taip pat sustiprinti raumenis ir užkirsti kelią iškraipymo metatarsaliniai kaulai. Dažnai naudojamas ir gyrė gydymą haluksów yra petnešos, kad gali būti dėvimi dieną, ir naktį – pašalinti skausmą ir išvengti defektų gilinimą, o geležinkelių salė Forte naudojamas tuo atveju, bursitas, taip pat reabilitacijos po operacijos pašalinti pirštu iškraipymą. Tai yra chirurginis gydymas, kuris yra galutinis kovojant su hallux valgus. Yra keletas gydymo būdų, kurie padeda pašalinti šį nemalonų negalavimą. Pirmasis iš jų yra korekcija minkštuosiuose audiniuose, atlikta su šiek tiek deformacijomis. Kitą metodą yra „Chevron osteotomios – atliekama hallux valgus, ir pleišto formos arba pusrutuliniu – įtraukiant pleišto rezekcija. Kita vertus, „Scarf” metodas leidžia atlikti pooperacinį pooperacinį gydymą. Pirmąsias šešias savaites jums reikia naudoti specialius taisomuosius batus.

Žinoma, atsikratyti problemos nereiškia, kad jis negali konvertuoti. Turite dėvėti patogius ir tinkamus batus.