Neteisinga laikysena, slouching ir ilgai buvimas vienoje padėtyje, daugiausiai sėdi, sukelia skausmą stuburo ir uždegimo formavimąsi. Jei artritas tarpslankstelinio mes galime pasiekti labai nemalonų negalavimą į stiprios, kującego skausmo forma, kuri spinduliuoja palei juosmens-kryžmens, sėdmenų, klubų, šlaunų užpakalinę dalį kojos iki pėdos. Skausmas paralyžiuoja raumenis ir apsunkina ar neįmanoma vaikščioti. Tai trumpoji isiato ypatybė.
Iziakėla – ūminė nugaros smegenų išvarža
Contents
Dirvožemio nervo pažeidimas yra disko pralaidumo pasekmė arba padidėjęs fizinis krūvis. Žmonės, kurie niekada nesinaudojo anksčiau ir staiga pradeda intensyvius maratonus, pasmerkia ne tik kelio sąnario uždegimą, bet ir tarpslankstelines sąnarius. Visa veikla turi būti atliekama su galva ir nuosaikumu, nes staigus ir labai didelis stuburo įtempimas veikia stuburo išsipūtimą ir uždegimą.
Kaip ginti nuo isichiatrijos?
Kad nebūtų sukeltas ūminis apatinės nugaros dalies artritas, reikia vengti staigių judesių, smurtinių stovinčių ir nenatūralių padėties pokyčių. Neperkraukite per sunkius maišelius ar kuprines. Jei dirbate sėdimoje padėtyje, kiekvieną kartą ir po to turėtumėte imtis trumpų pertraukų ir netgi atlikti kai kuriuos tempimo pratimus. Spasticizmas taip pat yra stuburo našta, dėl kurios atsiranda degeneraciniai sąnarių pokyčiai. Todėl būtina pasirūpinti, kad nebūtų pridėtas papildomas balastas, o dietos lieknėjimo atveju nenaudokite drakoniškų pratimų ir palaipsniui didinkite apkrovas ekspertų priežiūrai. Be to, turėtumėte gerai valgyti ir aprūpinti kūną visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, vitaminais, makro ir mikroelementais. Miego kokybė taip pat yra labai svarbi. Ilgą laiką buvo žinoma, kad miegas ant pernelyg minkšto čiužinio yra nesveiko stuburo atžvilgiu. Miego metu jam reikia suteikti maksimaliai vertikalią padėtį, kitaip tariant, miegoti geriausiai ant buto ir nugaros. Žinoma, žinoma, kad kūno padėtis miego metu pakartotinai keičiasi, todėl svarbu pasirinkti tinkamą čiužinį.
Jei kenčia nuo degeneracinių skausmų, ar mes turėtume atsisakyti fizinio aktyvumo?
Nepriklausomai nuo amžiaus, po uždegimo kietėjimo reikia atlikti normalią veiklą. Verta sportuoti. Geras pasirinkimas vyresnio amžiaus žmonių sąnarių stiprinimui yra šiaurinis vaikščiojimas. Natūralų kolageno praradimą gali kompensuoti tik fizinis aktyvumas ir tinkamai subalansuota mityba. Taip pat verta važiuoti dviračiu ir maudytis, nes jis gerai veikia raumenis ir sąnarius. Žinoma, jei anksčiau neturėjote fizinio aktyvumo, neturėtumėte pradėti dviračių ar plaukimo maratonų. Prieš bet kokį fizinį aktyvumą negalima pamiršti apie atšilimą, nes jis gali apsaugoti mus nuo vėlesnių problemų su raumenimis ir sąnariais, ty skausmingumu ir uždegimu.