5 būdai atsikratyti raukšlių

Yra daug veiksnių, turinčių įtakos ankstyvam odos senėjimui ir raukšlių atsiradimui. Netinkama dieta, padidėjęs streso lygis, ultravioletinių spindulių poveikis odai ir bloga miego kokybė. Visa tai lemia tai, kad pirmieji senėjimo požymiai gali pasirodyti žymiai greičiau, nei nurodyta biologiniame amžiuje. Netgi subrendę žmonės gali atsikratyti naujų raukšlių atsiradimo ir pagilinti esamus raumenis, o čia nėra paminėta Botox. Taigi, kokie yra 5 būdai atsikratyti raukšlių?

Pirma, pasirūpinkite oda iš vidaus

Contents

Prieš persikvaldžius į esamą raukšlę, pasistenkite, kad nebūtų naujų. Nepamirškite kasdien valyti riebalų ir odos, nes jie yra laisvųjų radikalų sąjungininkai, kurie pagreitina odos senėjimą, taip pat raukšles. Taip pat naudokite subalansuotą mitybą, gausų žalių ir raudonųjų daržovių, daug vitamino E ir antioksidantų, kurie yra kovos su raukšlėmis šalininkas. Jaunos ir sveikos odos šaltinis, be kita ko, valgo kasdienę dietą pomidorai, morkos, špinatai, petražolės, graikiniai riešutai ir saulėgrąžų sėklos. Negalite pamiršti ir tinkamo drėkinimo. Tinkamo vandens kiekio gerinimas užtikrina tinkamą odos vandens ir lipidų kiekio palaikymą, kuris yra apsauginė barjera ir atitinkamai lankstus.

Naudokite maitinančią dieną ir naktį kremą

Naudojant drėkinamąjį kremą šalia tinkamo drėkinimo iš vidaus, taip pat gali būti tinkamas ginklas kovojant su raukšlėmis. Jei jau matėte pirmuosius senėjimo požymius, rinkitės kremus, kurie ne tik drėkina, bet ir išlygina odą. Raukšlių kremas dažnai yra sudarytas iš hialurono rūgšties, bet ir kitų vertingų ingredientų. Geras būdas atidėti senėjimo procesą yra natūralių kremų, kurių sudėtyje yra vertingų augalinių aliejų, naudojimas, kuris turi įtakos senėjimo procesų delsimui ir perneša odos hidrolipido sluoksnius. Tarp jų yra argano aliejus arba jojoba. Dažnai natūraliuose kremuose taip pat yra ksilitolio-beržo cukraus, kuris apsaugo nuo laisvųjų radikalų. Žinoma, nuo raukšlių kremai taip pat gali turėti retinolio, kuris vis dėlto nėra tinkamas jokiai odai, nes tai gali sukelti sudirginimą. Norėdami išvengti nemalonių padarinių, pirmiausia turite naudoti drėkinamąjį kremą.

UV apsauga

Dėl raukšlių taip pat veikia UV spinduliuotė, todėl norint paspartinti jų susidarymą būtina naudoti kremus arba gruntus UV filtru. Žiemą galite sau leisti 15 SPF filtrų, o vasarą jis turi būti ne mažesnis kaip 25 SPF. Jūs negalite pamiršti, kad dėvėti akinius nuo saulės, nes kramtytis skatina vonia kojų formavimąsi.

Fototerapija ir Botox – kaip atsikratyti raukšlių

Veiksmingas kovos su raukšlėmis būdas gali būti šviesos terapija, naudojama grožio salonuose. Actinoterapija stimuliuoja ląsteles, gaminančias kolageną, kuris daro įtaką raukšles ir odos stiprėjimą. Tai yra botokso alternatyva, kurią dažnai vartoja senstančios moterys. Žinoma, labai veiksminga botulino toksino injekcija saugiomis dozėmis. Tačiau turėtumėte pasirinkti įrodytą estetinės medicinos kabinetą, taip pat gydytoją, kuris turi šimtus gydymo būdų. Blogai padaryta, ji gali paralyžiuoti kai kuriuos veido raumenis.

Taikyti kaukes

Daug žmonių kovoje su raukšlėmis naudoja savaime paruoštas kaukes, pavyzdžiui, iš jogurto ir agurkų, iš bananų, aliejaus ar ryžių. Sunku įvertinti jų efektyvumą, tačiau, žinoma, tinkamai sudaryti natūralūs ingredientai taip pat gali tinkamai maitinti ir drėkinti odą.

Kova su raukšlėmis turėtų būti išsami iš vidaus ir išorės. Tik šis veiksmas gali leisti jums mėgautis jaunesnio odos išvaizda. Todėl verta naudoti įrodytus ir patvirtintus metodus, siekiant pašalinti senėjimo požymius.